In memoriam Jan Vruwink

Op zaterdag 4 september werden we opgeschrikt door het plotseling overlijden van ons bestuurslid Jan Vruwink.

We wisten natuurlijk wel dat hij al een tijd gezondheidsproblemen had. Maar Jan bleef altijd optimistisch. Ook al ging het lopen steeds wat moeizamer, je hoorde hem niet klagen.

Reeds vanaf november 2009 was Jan onze penningmeester. Nauwgezet hield hij de boeken bij en het karakteristieke blikken doosje met kasgeld had hij altijd bij zich in zijn Old Deep’n-tas. In- en uitgaven werden met kleine lettertjes op een klein papiertje geschreven en later door hem in de computer verwerkt. We maakten ons daar geen zorgen over, “het klopt altied…” waren zijn kenmerkende woorden. Al was het verwerken van de administratie in de computer nou niet direct zijn ding. Aan een boekhoudprogramma wilde Jan niet meer beginnen. Dat moet mijn opvolger maar doen. Jan had vorig jaar in het bestuur al aangegeven zich dit najaar bij de ledenvergadering niet opnieuw herkiesbaar te stellen. We hadden samen al een opvolger voor het penningmeesterschap gevonden en Jan had zich voorgenomen om zijn opvolger in de maanden september en oktober in te werken. Het heeft niet zo mogen zijn.

Het overlijden van Jan Vruwink is een groot verlies voor onze vereniging.

Bestuur, leden en donateurs,

Historische Vereniging Old Deep’n.